Wydawca treści Wydawca treści

organizacja

Organizacja

Nadleśniczy - kieruje pracą całego Nadleśnictwa, reprezentuje Nadleśnictwo na zewnątrz w imieniu Skarbu Państwa, zawiera umowy z odbiorcami oraz odpowiada za całość zadań określonych w planie urządzania lasu;

Zastępca Nadleśniczego - odpowiada za realizację zadań gospodarczych przez wszystkie leśnictwa, nadzoruje pracę działu gospodarki leśnej, zastępuje nadleśniczego w kierowaniu jednostką, nadzoruje prawidłowy obrót drewnem;

Główny Księgowy - odpowiada za finanse Nadleśnictwa, kontroluje realizację planów finansowych, nadzoruje prace działu finansowo-księgowego;

Sekretarz - kieruje pracą działu administracyjno-gospodarczego;

Inżynier Nadzoru - nadzoruje pracę leśniczych w terenie oraz realizację planów gospodarczych przez leśnictwa, służy merytoryczną pomocą leśniczym w podejmowaniu decyzji gospodarczych, zajmuje się sprawami edukacji leśnej;

Komendant Straży Leśnej - koordynuje prace straży leśnej, ustala jej zadania i nadzoruje wykonanie tychże zadań;

Straż Leśna - prowadzi działania w zakresie prewencji i zwalczania szkodnictwa leśnego, ochrania mienie Nadleśnictwa;

Dział Gospodarki Leśnej - współpracuje ze służbą terenową (leśnictwa) oraz nadzoruje realizację planów gospodarczych w zakresie hodowli i ochrony lasu, pozyskania drewna i użytków ubocznych, ochrony przeciwpożarowej, turystyki i łowiectwa;

Leśnictwa - wykonują zadania określone w planie urządzania lasu i bieżących planach gospodarczych, dbają o powierzone mienie Nadleśnictwa;

Dział Finansowo-Księgowy - nadzoruje realizację planów finansowych;

Dział Administarcyjno-Gospodarczy - nadzoruje zadania remontów i inwestycji, dba o stan infrastruktury mieszkaniowej i taboru samochodowego;

Stanowisko ds. pracowniczych - odpowiada za sprawy kadrowe Nadleśnictwa, sporządza dokumentację płacową pracowników Nadleśnictwa, zajmuje się sprawami ubezpieczeń ZUS;

Stanowisko ds. BHP i stanu posiadania - nadzoruje wykonanie zadań BHP, prowadzi sprawy związane ze stanem posiadania.


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

DYŻURY W LN

DYŻURY W LN

PLAN DYŻURÓW PRACOWNIKÓW NADLEŚNICTWA ŁUKÓW PEŁNIĄCYCH NADZÓR NAD LASAMI NIEPAŃSTWOWYMI

W związku z działaniami prewencyjnymi mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzenianie się koronowirusa, dyżury w gminach dla lasów niepaństwowych zostają zawieszone od dnia 17 marca 2020r. do odwołania .

Zgłoszenia dotyczące wycinki drzew z uwagi na możliwość rozprzestrzeniania się koronowirusa, należy zgłaszać według następującej procedury:

 

  1. Pobrać oraz wypełnić ze strony Nadleśnictwa Łuków druk zgłoszenia właściciela lub współwłaściciela wraz ze zgodą pozostałych współwłaścicieli w przypadku współwłasności działki.
  2. Wypełniony druk należy wysłać drogą elektroniczną na adres : lukow@warszawa.lasy.gov.pl
  3. Oryginał druku zgłoszenia właściciela lub współwłaściciela wraz ze zgodą pozostałych współwłaścicieli w przypadku współwłasności działki, należy zachować do czasu legalizacji pozyskania drewna w terenie.
  4. Każdorazowo podczas legalizacji zgłaszający musi posiadać ze sobą dowód osobisty w celu potwierdzenia tożsamości.
  5. Z uwagi na ograniczenie możliwości kontaktu na terenie biura Nadleśnictwa Łuków oraz biur Urzędów Gmin, prosimy o podanie na zgłoszeniu numeru telefonu interesanta.

 

 

  

Lp

Obwód/Leśnictwo

Nr cechówki

Imię i nazwisko,

stanowisko

Miejsce dyżuru

Dzień tygodnia

Godziny

 

1.

Obwód Stoczek

(M. i Gm. Stoczek Łukowski, Gm. Wola Mysłowska)

Cechówka nr 02

Przemysław Pieniak

Specjalisty LN

Tel. 518 752 879

UMiG w Stoczku Łukowskim

UG w Woli Mysłowskiej

Wtorek

I i III w w-cu

Środa

I i III w m-cu

9.00 – 11.00

 

9.00 – 11.00

2.

Obwód Krzywda

(Gm. Krzywda, Gm. Stanin)

Cechówka nr 03

Łukasz Romaniuk

Specjalista Służby Leśnej ds. LN

Tel. 531 337 156

UG w Krzywdzie

 

UG w Staninie

Poniedziałek

II i IV w m-cu

Środa

I i III w m-cu

10.00 – 12.00

 

9.00 – 11.00

3.

Leśnictwo Sarnów

(M. i Gm. Łuków,

Gm. Trzebieszów

Cechówka 06

Miłosz Sutkowski

Podleśniczy

Tel. 510 090 644

Starostwo Powiatowe

w Łukowie

UG w Trzebieszowie

Czwartek

I i III w m-cu

Wtorek

I i III w m-cu

9.00 – 11.00

 

10.00 – 12.00

4.

Leśnictwo Gułów

(Gm. Adamów cz.)

Cechówka nr 04

Waldemar Kępa

Leśniczy

Tel. 507 047 583

Kancelaria leśnictwa

Gułów 99

Czwartek

 

7.00 – 10.00

5.

Leśnictwo Korwin

(Gm. Adamów cz.)

Cechówka nr 05

Waldemar Bancerz

Leśniczy

Tel. 509 613 651

Kancelaria leśnictwa

Korwin 120

czwartek

7.00 – 12.00

6.

Leśnictwo Wojcieszków

(Gm. Wojcieszków,

Gm. Serokomla)

Marek Wierzchoń

Leśniczy

Tel. 507 047 591

UG w Wojcieszkowie

 

UG w Serokomli

Środa

I i III w m-cu

Środa

II i IV w m-cu

9.00 – 11.00

 

8.00 – 10.00